Pусская версия English version
titulinis
 
  NAUJIENA 

Kodėl naudinga kreiptis į draudimo brokerį?
Draudimo brokeris yra nepriklausomas draudimo tarpininkas, padedantis klientui pasirinkti tinkamiausią draudimo produktą, pasirenkant iš daugelio draudimo kompanijų ir sutvarkantis visus reikalingus dokumentus.  
skaityti visas naujienas    
  KALENDORIUS 

  APKLAUSA 


1. Kur sužinojote apie draudimo brokerį "Drausma"?

Balsuoti  Rezultatai
  Apie mus 

Mes, uždara akcinė draudimo brokerių bendrovė „Drausma“, esame nuo 1997 m. sėkmingai dirbanti ir auganti įmonė. Mūsų kolektyvas – tai tik profesionalūs, specialius egzaminus išlaikę draudimo brokeriai, daugelį metų dirbantys draudimo srityje.

 

Atstovaujame didžiausias Lietuvos draudimo kompanijas, pagal Jūsų poreikius pateikiame Jums naudingiausią pasiūlymą, bei sutvarkome reikalingus dokumentus. Firmoms rengiame konkursus tarp draudimo kompanijų.

 

Ir visa tai Jums – NEMOKAMAI!

 

Mūsų klientai – eiliniai žmonės ir didžiausios kompanijos, suprantančios draudimo tarpininkų teikiamų nemokamų paslaugų naudingumą. Mūsų partneriai ir konkurentai mus jau įvertino ir mes juos gerbiame už tai.

 

Mūsų tikslas – išsiaiškinti Jūsų poreikius ir pateikti maksimaliai juos tenkinantį pasiūlymą. Turite jaustis saugūs ir užtikrinti dėl savo ateities – tai mūsų veiklos kredo.

 

Mūsų misija – suteikti kuo daugiau informacijos savo klientams apie visų draudimo kompanijų teikiamas paslaugas, teikti profesionalius pasiūlymus savo klientams ir informuoti visuomenę apie mūsų, kaip draudimo brokerio, veiklą.

 

Mūsų vizija – pirmaujančias pozicijas draudimo brokerių rinkoje užimanti kompanija.

 

Kurdami šią svetainę, siekėme informuoti Jus apie draudimo, nekilnojamojo turto ir personalo atrankas, kadangi šios 3 sritys glaudžiai susiję ir mes galime pasiūlyti visą paslaugų paketą vienoje vietoje, kas daug kartų ypatingai patiko mūsų klientams.

Susisiekite su mumis ir gausite visą reikiamą informaciją.

 

Mūsų pagrindinis partneris – UAB NTA „Turto Menė“, su kuriuo kartu sukūrėme šį internetinį projektą. Plačiau apie UAB NTA „TURTO MENĖ“ teikiamas paslaugas nekilnojamojo turto ir personalo atrankų srityse – šio portalo NEKILNOJAMOJO TURTO EKSPERTŲ bei PERSONALO ATRANKOS IR KONSULTACIJŲ skyriuose.

 

Nuo 2009-10-19 laukiame Jūsų naujose mūsų patalpose, Verkių g. 34 A, Vilniuje
DRAUSMA 2005; visos teisės saugomos       Solution: Tevena